Kedim , Asiri Hizli Nefes Alip Veriyor Dili Disarda Gibi Neden Boyle Oluyr

Stellam

Antalya nin asiri sicakligindan mi bilmiyorum ama kedim boyle uzun uzun kosan kopekler dili disarda nefes alil verir ya ayni onun gibi nefe alip vermeye basladi. Bugun aksamdan beri balkona cikartip temiz hava almasi icin felan ama korkuttu baya. Niye boyle nefes alip verir ki?

3 CEVAP

cat_expert

Sıcak ben de aynısını yapıyorum.

Warriorsans

Stres durumlarında da böyle olabiliyor. Ev bu şekilke kalınacak kadar sıcak mı? Suyuna buz koyun, hafif tüylerini ıslatın ama yaşadığı durum hiç iyi değil o kadar çok sıcaksa en azından klima falan olsa iyi olur

Acadrax

Benim kedim de çok sıcak bir ortamda dilini dışarı çıkarıp köpek gibi nefes alıp vermeye başlıyor normal