Lavital Kedi Maması

icebluedalin

Merhabalar arkadaşlar farklı bir marka mamaya geçmek istiyoruz bazı yerlerde lavitalin kısır kedi mamasinin çok övüldügünü gordum ama emin olamadım sizce nasıl bir mama? Ayrıyetten orta segmentli başka onerebileceginiz bir mama var mı? Yardımcı olursaniz sevinirim

7 CEVAP

Palyaco

Orta segmentte iyi bir mama değerleri cok daglikli

Warriorsans

O segmentte golosiden memnun kaldık biz birde obivan selection serisinden memnunuz

icebluedalin

@warriorsans düzenli kullanım için obivan nasıl sizce? kedilerime 4kilo kadar aldim hiç sorunsuz yiyorlar bir problemleri olmadi golosi ve obivani dönüşümlü kullansam nasıl olur sizce?

AhsenAise

LaVital somonlu yavru kedi maması kullanıyorum 2 aydır oldukça memnunum, tüy dökülmesini epey azalttı ,dışkı kıvamı gayet güzel lakin bir miktar koku yapıyor dışkıda, rotasyonlu kullanım için tercih edilebilir,ev yapımı yaş mama ile desteklenmeli tüm kuru mamalar gibi

Miniss

Obivan selection un hangi cesidini kullandiniz acaba

Casperbeyy

Biz prochoice somonlu karidesli kullanıyoruz, memnunuz

Oqrenerde06

GAYET MEMNUNLAR KULLANANLAR AMA OBIVANIDA TAVSİYE EDERİM.