Köpeğim Normalde Ofiste Dururdu Artık Sabahları Durmuyor Havlıyor Her Yere İnatla Kakasını Yapıyor

SBLKRD

1.5 YAŞINDA PUGUM VAR SAHİPLENELİ 1.5 2 AY OLDU NORMALDE TUVALETİNİ PEDİNE YAPARDI ŞUAN ADET DÖNEMİNİN ORTALARINDAYIZ. ANCAK NORMALDE ASLA YAPMAZ 2 GÜNDÜR SABAHLARI ORTALIĞI BİRBİRİNE KATIYOR HAVLAMASI İLE BİNADAKİLER BİZİ ARIYOR KOŞTUR KOŞTUR GİDİYORUZ. BUGÜN GİTTİĞİMDE PEDİNE DEĞİL KAKASINI YERLERE YAPMIŞTI. DIŞARI ÇIKARIYORUM ÇIKARDIĞIMDA EŞİMİN İŞ YERİNE DOĞRU GİDİYOR. BAŞKA TARAFA DOĞRU GÖTÜRDÜĞÜMDE KENDİNİ KİTLİYOR YÜRÜMÜYOR SEBEBİ NEDİR ÇILDIRIYORUM. EVE GÖTÜRDÜĞÜMDE GECELERİ ASLA YALNIZ KALMAK İSTEMİYORDU HEP YANINDA BİRİ OLSUN İSTİYORDU. OFİSTE KALDI HİÇ SESİNİN ÇIKARMADI EVDEKİ GİBİ OLMADI TAKİİİİ 2 GÜN ÖNCEYE KADAR NEDEN BÖYLE YAPIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN. ?

1 CEVAP

sivaslim

şuan kızgınlık döneminde belki o yüzden huy değişikliği yaşıyorsunuzdur. benim kızımda genelde adet olduğu zaman daha yaramaz oluyor