Kedim Yanımıza Gelemediği İçin Ağlıyor Be Yapabilirim :(

Sezgek

Merhaba dün yeni evimize taşındık 12. Kat ne yazık ki ev sahibi camlara bir şey taktırmamıza izin vermedi biliyorum ilerleyen dönemlerde tekrar konusunu açacağım şu anlık yerleşme derdindeyim Adana’da yaşıyoruz artık cam kapalı uyuma ihtimalimiz yok imkansız (en kısa sürede yatak odasına klima alacağız zaten) camlar sürgülü o yüzden akşam yatarken yatak odasının kapısının açmıyoruz ama aşırı ağlıyor dayanamadık camı bir parmak bırakıp aldık içeri ama yok uyuyabilecek bir sıcaklık değil mecbur ben salona geldim eşim cam açık yatak odasında ben salonda klima ile yattık ilk akşam dün ikinci gecemizdi yine çok ağladı önereceğiniz bir şey var mı en azından klima gelesiyle kadar çünkü salonda yatmayı da çok istemiyorum her sabah çarşaf yastık topla vs işe gitmeden sıkıntı

9 CEVAP

Selenay1

Kilitli sinekliğe de mi izin vermiyor

Anonymus985465

Büyük kedi kafesi geçici çözüm olabilir. İçine tuvalet kabını da koyabilirsiniz
Sağlıkla kalın

Anonymus985465

Sokaktan evine getirdiğim kedilerde çok işime yaradı. Tuvalet için ayrı, giriş çıkış için ayrı kapısı var.
Fotoğraf gönderemedim

Sezgek

Netten bir inceleyeyim Hamlet ama bizimkinin gireceğini pek düşünmüyorum başka kedileri. Aksine kapalı ve kuytu yerlerden nefret ediyor mesela kediler kutuya girmeyi falan çok sever bizimki asla gitmez ama bir inceleyeyim

Sezgek

Sinekliği de ben düşünmedim çünkü bizim eski evimizde vardı eve hiç hava girmiyordu hava akımı açısından bir faydası olmadı açıkçası o yüzden file yaptırmayı istiyordum ama ilginç bir şekilde izin vermedi😒 ama peşindeyim bırakmayacağım

Fistikliokum

kedi tulleri falan var yspiskanli, cirt cirtli galiba onlar, onun gibi biseyler olur mu ki, ya da cerceveye zarar vermeyen kedi filelerinden taksaniz. arastirin isterseniz, umarim cozum olur,

Sezgek

Zaten peşindeyim fıstıklı lokum yapıcam bir şeyler ama koşa vadede ne yapabilirim diye düşündüm aslında bizim koz bize çok bağımlı değildir bazı akşam yanımıza bile gelmez ama yeni ev olduğu için büyük ihtimal böyle ağladı neyse ki korktuğum kadar travmatik olmadı yeme içmeden kesilir diye korkmuştum ama o olmadı

Eray23

Bence bunun çözümü yok ya siz rahatsız olacaksınız ya da kedi rahtsız olacak

Fistikliokum

filenin cerceveye zarari olmaz ki, niye izin vermediyse 😡hani sineklik icin xerceveyi deliyorlar falan diye izin vermez ama fileyi kendiniz takabilirsiniz