Kedim Strese Girmiş Olabilir Mi?

buusracikk

Arkadaşlar cumartesi günü dişi kedimi kısırlaştırdım 3 4 gündür dikişlerinden dolayı oyun oynamıyor sadece geziyor mama yiyor yatıyor. Erkek kedim dişi kedimi kısırlaştırdığımdan beri çok durgun. 2 gece önce sebepsiz kusmaya başladı dün veterinere götürdüm serum verdi iştah açması için de vitamin verdi eve gelince yaş mama yedi şimdi yine durgun ama kusma kesildi artık kusmuyor. Hem veterinerden hem de diğer kedimin ameliyatından dolayı etkilenmiş olabilir mi? Veterinere de götürdüm içim rahat etsin diye ama yine durgun aklıma başka bir şey gelmiyor :(

11 CEVAP

Warriorsans

Stres yapmış olabilir ama farklı bir durum da olabilir ben kedilerimden birini kısırlaştırdığımda diğerinde bir değişiklik olmamıştı. Belki veterinerden enfeksiyon falan kapmış olabilir mi? Bu durumlar da çok oluyor. Ayrıca sıcak havalarda ekstra durgun oluyorlar. Umarım bir sorunu yoktur hiç bilemedim bende

Deniz1741

Yani stres yaşadı mı bilemiyorum ama iştahı falan da kesildiyse sıkıntı. Veterinere götürmeniz lazım. İştah kedilerde önemli bir faktör.

Warriorsans

Bizimkiler normalden daha hareketsiz ama iştahları hep vardı deli gibi hala aynı maşallahları var

Bbgm

Bizimkilerde çok yatıyor bu ara hatta karanlık fayans yerlere giriyorlar bazen tipleri kayıyor resmen, iştahları iyi gerçi ama durgunluk sıcaktan kesin oluyor diye düşünüyorum.

Becatbe

Çişini kakasını takip edin.

Hem iştah hem dışkılama durursa veterinere söyleyin.

Dışkılama çok önemli.

buusracikk

Güncel

buusracikk

Güncel

buusracikk

Güncellll

buusracikk

Veterinere gitmeden önce başlamıştı bu durum önce kusmaya başladı daha sonra durgunlaştı artık kusmuyor ama ne iştahı var ne hali sürekli uyuyor

buusracikk

Veterinere götürdüm serum aldı eve geldikten sonra yaş mama yedi 1 konserveyi komple bitirdi ama bugün yine azaldı iştahı uyku halinde. Havalardan kaynaklı olabilir mi acaba sizin kedileriniz nasıl?

buusracikk

Sebebinin ne olduğunu bilmiyorum ama üzülüyorum