Kısır Kediye Yavru Maması

aeri-l

Kısırlaşan kediye yavru maması vermeye devam etsem sorun olur mu? Kilosunun zayıf olduğunu söyledi veteriner ama kademeli şekilde kısır mamaya geçin bir ay içinde diye de belirtti. Elimde 3 4 ay gidecek kitten mama var bir süre daha kitten mama yese sıkıntı olur mu yoksa yeni kısır mama mı alayım?

2 CEVAP

Warriorsans

Elinizdeki mamayı vermeye devam edebilirsiniz, son 1 kg mama kaldığında kısır mamasıyla karıştırarak vermeye başlarsınız sindirim sorunu olmaması için

aeri-l

Teşekkür ederim