Felicia Kısır Kedi Maması

Chataluck

8 aylık kedime felicia kısır kedi maması aldım. Gelince farkettim üzerinde +7 yazıyor. Sonra Felicia sitesine girdim. Bir somonlu bir tavuklu kısır kedi maması gördüm. İkisi de sterilised ve oranları aynı. Onda da +7 yazıyor mu bilmiyorum. Bu mama doğru mu yoksa iade mi etmem gerek? Doğrusu hangisi olmalıydı? Yardım edebilir misiniz hiç anlamadım bu Felicia Dan.

8 CEVAP

Chataluck

2 kısır kedi maması görünüyor sitesinde. İkisinde de urnier ikisinde de sterilised yazıyor.oranlar da aynı. Sarı olan tavuklu +7 yaş yazıyor açıklamada. Somonlu mor da yazmıyor. Kafam allak bullak.

yasminackz

onun anlamını ben feliciayı arayıp sormuştum açıklamasını unuttum fakat sorun yok kullanabilirsiniz demişlerdi ben bir yılı aşkın süredir felicia kısır somonlu kullanıyorum

Warriorsans

7 yaş üstü kediler için, iade etme şansınız varsa bence iade etseniz daha iyi olur ama daha önce Felicia kullanmadım belki firmaya sorabilirsiniz kullanılabilir mi

Chataluck

Somonlunun açıklamasında yaş yazmıyor o da garip. Ne gerek var şimdi kafa karıştırmaya. Neden birine yazıp birine yazmamışlar

yasminackz

hayır iade etmesine gerek yok sanırım eski üretimlerde +7 yazıyor idi içiniz rahat etmez ise mail atın geri döüş yapıyorlar iade etmenize gerek yok

yasminackz

Benim mailleştiğim adres

25 Mar 2021 15:55
Alıcı: info

merhaba
Felicia®Az Tahıllı ve Hypoallergenic Sterilised Cat Chicken kedi mamasınu bu ay başında ********* sayfasından aldım ve üzerinde +7 yazdığını sonradan tekrar satın alacağım zaman başka sitede farkına vardım
benim kedim 2 yaşında ve kısır bu mamaya kullanmamda bir sakınca olur mu?

[email protected]
25 Mar 2021 16:15
Alıcı: ben

Merhabalar, konu hakkında sizlere geri dönüş sağlayacağız.

İyi çalışmalar.

Chataluck

Telefon ettim 7 gibi ama ses kaydı çıktı mesaimiz bitti şeklinde. Yarın mail de atayım arayım da. Eski üretimde +7 yazıyor dediyseler yanlış. Yeni üretilmiş bu daha 1 ay olmuş.

Chataluck

Aşağıdaki şekilde cevap geldi. Sizlerin yorumu nedir acaba?

[email protected]
Merhaba,
Kedinize tavuklu +7 mamasını kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. +7 ibaresini koymamızın amacı +7 yani senior yaşlı maması kategorisinde herhangi bir mamamız yok. Müşterilerimizde ürünlerimizi bu kullanmakta şüphede kalabiliyorlar. Bizler de bu mamamızı yaşlı dostlarımızın da kullanabileceklerini belirtiyoruz. Sadece tavukluda bu ibarenin olması da genellikle bu dostlarımızın tavuklu ürün tercih etmelidir.
Gönül rahatlığıyla ürünümüzü kullanabilirsiniz.
İyi çalışmalar.