Mera Mama Kullanan Var Mi,

Fistikliokum

merhabalar, bugun tarak almak için girdigim petshop mera mama onerdi, ben hic duymamistim , royal canin yavru kedi mamasi yiyor kedim, ve kesinlikle de baska mama yediremiyorum. deneme boylarindan verdi satici, icerigini arastiriyorum int.den ama kullanip tecrube edenler varsa ve bilgi paylasirlarsa sevinirim. bizim hekimimiz hills onermisti, ona gecicektim ama kafam karisti. scootish fold kedim ve eklem rahatsizligi oldugu için mamayi dikkatli secmek gerekiyor kizim icin., fikirlerinizi ve tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim

10 CEVAP

blue_hoddle

Merhaba, Mera mama kullanmadım sadece yaş mamaları çok iyi. Royal Canin kullanmayın. Mera kullanmadım yorum yapamıyıcağım ama, Royal canin kötü bir mama bilginiz olsun :)

Warriorsans

Mera royal canine göre çok çok daha iyi bir mama kediniz severse bence bir şans verin

Fistikliokum

royalden baska ne denediysem yediremedim 😔 ama mera ilgimi cekti, deneyip gorecegiz ama once biraz araştırayım, teşekkür ler

izmirle

Mera kedilerimde kusma problemi yarattı. Kullandığınız mama kedilerinize iyi geliyorsa hiç macera aramayın bildiğiniz yolda ilerleyin yapılan araştırmalar neticesinde mama kaynaklı en az ölüm royal caninde

Benim kızımda gelişim geriliği vardı ve kesinlikle ne acana ne orijen vs hiç bir mamayi yemezken burada birinden duyup kitten ile başladım kısırlaştırdiktan sonra kısır kediler için olan maması ile devam ediyorum. Kızım yaşıtları ile aynı kiloya geldi, kabızlığı geçti, tüyleri yumuşacık. Kisirlastirma surecinde yapılan tetkiklerde sonuclari da cok iyi çıktı, kesinlikle öneriyorum başka mama kullanmayı da düşünmüyorum artık.

Mera finest fit siterilized kümes hayvanlı kısır kedi mamasina geçtik. Benim veterinerim de yaşını doldurana kadar kitten mamaya devam demişti. Ama son görüşmemizde kilosu 3,5 çıkınca kısır mamaya dönelim artık dedi. 8 ayını yeni bitirdi bu arada.

Palyaco

Royal e alisan kediler diğer mamalara zor alışıyor bu süreci yavaş yavaş yapmanız gerekiyor

Fistikliokum

royalden baska ne denediysem yediremedim 😔 ama mera ilgimi cekti, deneyip gorecegiz ama once biraz araştırayım, teşekkür ler

Fistikliokum

sutlacinanasi, kisir icin ayri bir mama olmadigini soyledi mera markada, siz hangisini kullaniyorsunuz, benim kizim da kisir, ama vetimiz 1yasina kadar yavru mamasina devam dedigi icin kisir mamaya gecmemistik. tskrler.

Palyaco

Mera sentitive kullandım cok kaliteli ve mera böcekli kullandım cok kaliteli bir mama alman mali