Kedi Kumu Ne Kadar Sürede Bir Değiştirilmeli ?

blue_hoddle

Merhaba, 10 lt kedi kumu ne kadar dayanır ? Kimisi 30 gün kimisi 15 gün kimisi 1 hafta diyor tam olarak anlamadım. 10 LT kum 1 ay yetermi birde kum kabını değiştirdiğimizde 10 LT kum poşetini direkt içinemi boşaltıcağız ?

7 CEVAP

Siyamask

Günlük eliyorum tamamen değişimi ayda bir yapıyorum

Warriorsans

2 kedim var 2 kedi tuvaletim var tek seferde toplam 30 lt kum koyuyorum kumun kalitesine göre gittiği kadar kullanıyorum ortalama 1,5 gidiyor. Tek tuvalet tek kedi için 15 lt kum 1,5 ay gider

blue_hoddle

gncll

yelizylmz0

benim 2 kedim var yaklaşık 2 ayda 20litre kum bitti

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

gncl

Bbgm

Biz 20 lt paketi 4-5 kere de döküyoruz yani azaldıkça ekliyoruz 10 günde 1 falanda tamamen değiştiriyoruz onun dışında her gün de kum temizleniyor zaten.