Islak Fip Kedi

Kaç gündür kendimde yazacak gücü bulamadım.. Karnındaki şişlikle ilgili yazdığım kedi tahmin ettiğim gibi ıslak fip çıktı. Çok uzun zorlu bir yola girdim. Bunun üstesinden gelebilecek miyiz bilmiyorum. Belki duymuşsunuzdur. Tedavisi 84 gün sürüyor ve ilacı dolar üzerinden alınıyor. O yüzden çok pahalı. Maddi manevi çok yorucu bir süreç özellikle kedi için.. Başından böyle bir tecrübe geçen varsa deneyimlerini yazarsa çok sevinirim..

2 CEVAP

İlk başta iki üç şişe olarak siz alıp vakit kaybetmeden başlayın. İnstagramda gruplar var facebookta bilgi alabileceğiniz gruplara katılın. Doz ayarlamasını veterinerlerden iyi yapıyorlar. Twitterdan her gün kedinin durumunu paylaşıp hayvanseverleri etiketleyin yüzlerce kişiyi etiketleyin. İnstagramdan çok bağış toplanmıyor twitter bu konuda daha iyi. Paylaşım isteyin etiketleyerek. Videolar fotoğraflar paylaşın. Bu süreçte köstek olanlar, sizi dolandırıcılıkla suçlayanlar çıkacak ama pes etmeyin duymayın o sözleri. Çok zorlu bir süreç inşallah sağlığına kavuşur yavru

Warriorsans

Çok geçmiş olsun umarım süreciniz çok kolay geçer kedinin durumu iyi olur 🥺🙏