Brit Care Hakkinda

Brit care'nın deneme boyunu aldim bugun kullandim herkes dıskı kokusundan şıkayetci ama ben mamayi acar acmaz sanki odada kümes varmis gibi kokmaya basladi. Benim biraz burnum hassas olabilir cokta mama tecrubem yok ondan önceki royal kiddendi onun kokusu guzeldi. Buyuk tavuklu mamalar mi boyle kokar beni asiri rahatsiz etti acikcasi

4 CEVAP

Gimlihanim

Royal canin tahıllı bir mama. Genel olarak da tahıl kokuyor zaten. Bu yüzden kokunun rahatsız etmemesi normal. Brit care tahılsız bir mama. Tahılsız mamalar daha koyu renkli ve daha yoğun kokulu oluyorlar. Çok normal yani rahatsız olmanız.

Selenay1

İçerik olarak royal canin den daha iyi mama brit care, kokusu beni rahatsız etmiyordu ama mesela annemi ediyordu kişiden kişiye göre değişebilir bence

izmirle

Brit care genel olarak ishal sorunlarına yol açan bir mama tabii deneme yanılma yoluyla kedinize iyi gelip gelmeyeceğini bilebilirsiniz.

Düzeltme:Bütün tavuklu mamalar mi böyle kokar