Kedim Saç Yiyor

Bbgm

Kedim saçlarım uzun diyemidir bilmem saçlarımı ısırıp çekiyor ben yatarken neden yapıyor olabilir. Yutma ihtimaline karşı yarın kısacık kestireceğim. Sorum şu bugüne kadar biz farketmeden yemiş olabilir mi uzun saçı, yediyse belirti olur mı sorun yaşar mı? Kabızlık vs gibi

2 CEVAP

Warriorsans

Kedim şans da eskiden saçlarımı çekerdi ben yatarken ilgi çekmek için olduğunu düşünüyorum kakasında saç görüyordum sizde kakasını takip edebilirsiniz düzenli malt kullanıyorsanız çok bir sorun olacağını sanmıyorum ama yinede dikkatli olmak lazım

Merviiiss

Oyuncu bir kedi ise oyun için bence benim kedimde bayılıyor saçımla oynamaya ee haliyle istemsizce de yutuyor. İllaki yutacaktır malt kullanmanızı tavsiye ederim