Dudağında Kızarıklık Var Endişe Etmeye Başladım Sabah Bişeyi Yoktu

Kedimin alt dudağında bir kızarıklık var sabah bişey yoktu akşamda son bi kaç saattir böyle olduğunu farkettim neden olmus olabilir

2 CEVAP

Merviiiss

Tam olarak nasıl bir kızarıklık? Şişlik varmı? Yoksa aşınma gibi mi? Eğer aşınma gibi ise tüyleri aşınmış ve kızarık derisi görünüyorsa plastik mama kabı kullanmamanızı öneririm. Su ve mama kabı geniş olsun bide bence. Bazen kedi aknesi olabiliyor benim çocikimede olmuştu

Fotoğrafta tam belli olmuyor galiba ama şişlik yok dokundum normal tüyleri asınmıs ama senelerdir plastik kullanıyoduk diğerlerini koyunca da yaklaşmıyor :(