Gaziantep'te Yaşayan Petlebi Üyeleri Bir Sorum Olacaktı Bakabilir Misiniz?

Birguld

Merhaba sokakta çocukların elinden alınan 5 ya da 6 haftalık en fazla bir yavru aldım evime. Kedi sahiplenmeyi falan düşünmüyordum açıkçası. 2 gün oldu. Yavrunun göbeğinde kafasında ve çene altında tüy dökülmesi var derisi görünüyor ve kabuklar kalkmış bazı yerlerinde. Evde iki küçük çocuğum da var endişe etmeye basladim. Arkadaşlar Gaziantepte uygun fiyatlı götürebilecegim bir veteriner tavsiyesi verebilir misiniz. ? Onu dahi kendi bütçemi çok zorlayarak götürebilirim ancak öyle söyleyim. Ama bu canı çocukların oyuncağı olarak birakamazdim sokakta. İkinci bir sorum yavru iyileştikten sonra bu yavru için sahiplendirme ilanı mi açayım yoksa belediyenin barınağı varmış hayvanat bahçesi tarafında oraya mi emanet edeyim?

1 CEVAP

Seydagulec_

Gaziantepte bildiğim herhangi bi veteriner yok ancak kedicik iyileştiği vakit lütfen takip şartı ile sahiplendirin.

Barınaklar ölüm yeri hayvanlar orada açlıktan, hastalıktan ölüyorlar çünkü düzgün bi bakım söz konusu değil. Siz sapasağlam verirsiniz 2 gün sonra öldü derler maalesef.

Ona iyi ki sırtınızı dönmemişsiniz, umarım bir an önce sağlığına kavuşur💖