Kedimin Karnında Yara Var

feyzakpnr

Kedimin karnında memesinin altında kıpkırmızı bi yara var simdi fark ettim, yarın veterinere götürücem ama simdiden cok telaslandım. kıpkırmızı ve kabuklu gibi. Neden olmus olabilir

4 CEVAP

Yara değil de meme ucu gibi duruyor benimkinin de böyle pembe yara gibi duruyor ama memesi

feyzakpnr

@RabiaNurKara meme ucu değil biliyorum memesinin altında kalıyor zaten

Anonymus985465

Pire varsa kediniz kaşıyınca yara olmuş olabilir. Dış parazit damlasını enseden damlattınız mı?

Renklipati

Geçmiş olsun öncelikle, bir yere atlarken de yapmış olabilir,veterinere gidene kadar varsa elinizde dr animol ile dezenfekte edin