Yavru Kedim Tuvalet Ve Mama

Kittymemo

Yavru kedim hakkında soru sormak istiyorum aslında sahiplendim yaklaşık 4-5 gün oluyo kedim mama yada su içtikten sonra kum eşeliyomuş gibi parkeyi tırmalıyo nedenini çözemedim. Birde tuvate kumuna yapıyo ama hiç tek gittiğini görmedim ben tuvaleti gelmiştir diye götürüyorum 3 defa götürüyosam birinde mutlaka yapıyo ama ben götürmesem gitmiyo bugünde tek gitsin diye götürmedim ve şunu farkettim parkenin köşesine geçip önce miyavlayıp sonra eşeleme hareketiyle birlikte tuvalet pozisyonu aldı miyavladığı için yakaladım ve kuma götürdüm kuma yaptı ve şuan çok diken üstündeyim normalde bi kere kum göstermemiz yeterli diye biliyorum ama bu yavru neden böyle yaptı anlamadım akıl verecek olan var mı acaba?

3 CEVAP

Yavru kaç aylık

Kittymemo

2 aylık

Palyaco

2 aylıktan alışması gerekiyordu 1 aylıkken alistirmaya başlanıyor yavaş yavaş alisicaktir