Bozita Kısır Mama

cenkk

bozitanın kısır indoor geyik etlisini denedim bitmek üzere bir sorun görmedim şimdi değişiklik olsun diye yine kısır kuzu etli çeşidini almak istiyorum ama aktif kediler için outdoor çeşidi varmış bir sıkıntı yaşar mıyım?

2 CEVAP

edmrcglu

kediniz çok aktif değilse bir de büyük paket alacaksanız ondan almayın bence içeriğinde yağ oranı fazla demek ki hareketli kedi yakar mantığıyla 2kglık paketse arada alınabilir bence tat çeşitliliği

blue_hoddle

merhaba, kediniz ev kedisi (indoor) olduğu için aktif bir kedimi bilmiyorum ama aktif değil diye hesapladım işiniz zor ciddi oranda kilo alır. Çünkü o outdoor/active çok enerji yakan kediler için sizin kediniz onları yakamaz ve kilo olarak geri döner.