Gimcat Soft Extra Malt Almak İsteyen Var Mı?

dnyilmaz

Petlebiden 100 gr aldım ama kedim tadını sevmedi. Sadece 4-5 kere kullanıldı. Almak isteyen mesaj atabilir.

6 CEVAP

caitlyn

ben mamasına sıkıyorum yoksa yemiyor maltı, öyle denediniz mi

Palyaco

Yasmama sinin içine karıştırın dr natures kullanıyorum kullanmasam alirdim

Mirabonibon

Yaş mamasına ya da sevdiği yiyeceğe koyup verebilirsiniz her kedi hemen her şeyi yemez tadına bu şekilde alışır yemeyenler. Yaş mama vs. işe yaramıyorsa patilerine sürün zaten direkt patisini yalayarak yer benim kedimde kutusunu görür görmez kaçıyordu bu şekilde alıştırdım şimdi her elimde görüşünde koşarak gelip yiyor.

Sezgek

Tadına alışmazsa patisinin üstüne sürün mutlaka öylelerle yiyiyor benim kızda sevmemişti ilk öyle yediriyordum şimdi alıştı tadına sıkıntı çıkarmıyor

dnyilmaz

Yaş mamayı deneyeyim. Patisine sürüyorum patisinden yere atıyor:( azıcık kalıyo onu yalıyo yani boşa gidiyo yine

Mirabonibon

Yanlış yapıyorsunuz patisine top şeklinde sürmeyin yayarak sürmeye çalışın ki patisinden atmaya çalıştığında atamasın öyle yer