Kedilerim Cislerini Tuvaletlerine Yapmiyo

Nafiyekyy

Evde 4 kedim var ama 2 tane si hicbizaman cislwrini tuvalete yapmiyo her zaman evin baska yerlerine yapiyolar

3 CEVAP

buusracikk

Yavruysa tuvalet alışkanlığı kazanmamış olabilir eğer değilse stres, kızgınlık da tetikler. Kızgınlık dönemlerinde etrafa yaparlar idrarını ben dişi kedimi kısırlaştırmadan önce her kızgınlık döneminde 3 4 tane yorgan yıkadığımı biliyorum

hildavenue

merhabalar, yukarıdaki arkadaşımızın dediklerine katılmakla beraber evde ani meydana gelen bir değişim, mama değişikliği, yatağının yerinin değişmesi, veya alışkanlıklarında farklı bir değişim meydana gelmesi durumunda da tepkisel olarak böyle davranışlar gösterebiliyorlar. ama akla gelen ilk sebep kızgınlık olmalı, genellikle yumuşak yerlere (koltuk, halı, mont) çişlerini bırakabiliyorlar.
geçmiş olsun diliyorum.

hildavenue

merhabalar, yukarıdaki arkadaşımızın dediklerine katılmakla beraber evde ani meydana gelen bir değişim, mama değişikliği, yatağının yerinin değişmesi, veya alışkanlıklarında farklı bir değişim meydana gelmesi durumunda da tepkisel olarak böyle davranışlar gösterebiliyorlar. ama akla gelen ilk sebep kızgınlık olmalı, genellikle yumuşak yerlere (koltuk, halı, mont) çişlerini bırakabiliyorlar.
geçmiş olsun diliyorum.