Kediyi Islatmak

dogatektas

sıcak havalarda kedim biz banyoya girince sürtünüyo hemen göbeğini açıyo elimizin ıslaklığıyla biz de ıslatıyoruz biraz normalde yerinden kalkmayan hayvana neşe geliyo oynamaya başlıyo serinlemek hoşuna gidiyo ama bu onun derisine tüylerine zararlı mıdır

7 CEVAP

Mirabonibon

Suyun ne gibi bir zararı olabilir ki kirli değilse

Palyaco

Onun yerine hpaw clean wipes alın 1.99 tl dolaba koyun 10 dakka sonra çıkarıp kedinizi silin hem kürk güzelliği içinde çok iyi emzimler var icinde

dogatektas

yok musluk suyu ama kedileri yıkamak zararlı ya belki böyle yapmak da zararlı olabilir diye düsündüm

Warriorsans

Ara ara tüylerinin üstünden böyle ıslatabilirsiniz bir sorun olmaz ama dikkat edin üşütmesin

Anonymus683514

Kedi nihayetinde yağmurda da ıslanıyor. Yıkamak farklı bir şey ıslanma farklı. Kimyasal şampuan falan da yok ortada

Alexkitty

@Palyaco mendili hiç bulamıyorum link atarmisin rica etsek 🙂

Alexkitty

@Palyaco bu aynı zamanda kürk güzelleştiren medil mi?