Kedi Kalça Kırığı

Ltwa

Kedimin yüksekten düştü kalçasında 4 kırık var ve 4 gündür kakasını yapamıyor veteriner ölebilir ameliyat yapılması gerek dedi ücretide 6 8bin tl topsrlayamadım henüz ameliyat olsa bile ölme riski çok yüksekmiş kedisinde böyle sorun olan var mu neler yaşadınız acik cevaplyın

4 CEVAP

Selenay1

Gerçekten nasıl insanların içindesiniz çok üzülüyorum Allah yardımcın olsun cidden ya veteriner kendisi ölebilir diyor buna rağmen yardım etmiyor mu

Selenay1

Fotoğraflarını instagram Twitter facebooktab yardım gruplarına atın belki burdan da birileri yardım eder en azından yarısını toplarsın

Seydagulec_

S O H A Y K O
H A C I K O vb
hayvan koruma sayfalarına kedinizin fotoğraflarını ve test sonucu gibi kanıtlı bi şekilde atın instagramdan hemen sayfa acın kediniz için yardim toplayın, çok üzgünüm kedicik için

Ltwa

Gerçelten öğremciyim param yok dedim ailem zaren veremeyiz yok o kadar para diyor sadece bin tş toparlayabildim sonra versem diyorum hüçbir veteriner kabul etmiyor