Sizce Bu Kedimin Irk'ı Ne?

ByTogi

Amerikan bobtail diye biliyordum. Bu ırka benziyorda ama temel belirtisi kısa kuyruk özelliğini fotoğraftanda anlayacağınız üzere taşımıyor.
Yorumlarınızı bekliyorum.

10 CEVAP

Superisi814

Turkish Tekir..

aycylmz

Tekir sahipleri niye kedilerinin tekir olduğunu kabullenemiyor :)

Selenay1

Lsksjsksks turkish tekir kuyruğu kopmuş vs olamaz mı benim kediminki de böyle kırıktı bulduğumda kendiliğinden düştü olabiliyor böyle

byhs

Tatli tekir :))

ByTogi

@javascript:void(0);
Fikir olmasında bir problem veya kabul etmemezlik yok. Ben sahiplenirken bu cins demişlerdi de bence değil Onun için merak ettim .

ByTogi

@javascript:void(0);
Kuyruğunda Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorum daha önce de birisi bunu söyledi buradan veterinere sordum hiçbir sıkıntı yok dedi

aslihan_e

Belki atalarında o cinsten vardır bilemeyiz. Sokaktaki çoğu kedi de çeşitli cinslerin özelliğini taşıyor. Ama safkan değilse tekir deyip geçiyorlar. Her renge tekir demek de yanlış ama bu kedide tekir renkleri var.

Selenay1

Kuyruğunda şu anda sıkıntı olmaz zaten şunu söylüyorum siz almadan önce kırılmıştır ucu öyle olunca çünkü sonradan o kırık yer düşüyor kendi kendine iyileşiyor ve aynı böyle gözüküyor benim kedime aynısı oldu şu anda da aynı böyle gözüküyor bence öyle bir şey olmuş olabilir doğuştan kısa oluyor mu bilmiyorum hiç

Selenay1

Sahiplendiğiniz kişinin cins kedisini dümdüz tekirle çiftleştireceğini hiç düşünmüyorum kuyruğu kırıldı dememek için belki cins demiştir

Warriorsans

Tekir bir minnoş bence