Acillllll Arkadaslar

aalokum

Arkadaslar gourmedin hindili kiyilmis yas mamasini haftada 1 gun veriyordum 85 gr sabah koyuyorum simdi sonunu da yedi birgunde vermem sakincalimiydi tuvalete girdi mirildanil cikti yatiyor ama bi hos suanda anlamadim yanlismi yapiyorum bozulur diye iki gun olarak da vermiyorum yardimci olun

10 CEVAP

miasugok

Bir günde vermeniz sakıncalı değil ama biz gourmed mamadan ishal olmuştuk proplan dimi yanlış hatırlamıyorum? Başka bir marka kullanın bence

SelinTuksal

  1. Sırada kesinlikle instinct yaş mama. Sonra scheir vs.

Animonda begeniliyor genelde.

aalokum

Evet baska marka olarak onereceginiz varmi ? 85 gr olanlar iyi daha fazla gramajli olanlar sakincali deniyor bi hos oldu baygin yatiyor karnina masaj yapiyorum simdi tik demiyor

martha

naturea schesir applaws

Sakın gourmet kullanmayın .. çok kalitesiz .. sapphere ,schesir ,applaws ,naturea,gimcat ,liesbegut en kalitelileridir

miasugok

Rehavet çökmüştür çok yediği için bence korkulacak bir durum yoktur inşallah bu arada mamanın son kullanma tarihine bakmış mıydınız

Zeynooo

Gim cat kullaniyirum oneririm .

SelinTuksal

Doğru

aalokum

4.5 ayligiz bu arada