Kedisinde Egzama Olanlar ?

1.5 senedir savaşıyoruz ama hala bir arpa boyu yol alamadık, hah tamam iyi kaç gündür kaşınmadi yara olmadı derken bir gün kan içinde uyanıyoruz.
Önceki mesajlarda neler yaşadığımız ayrıntılı yazıyor.
Mantar tedavisi
Ecosin yıkama
Bağışıklık guclendiri iğne
Balıklı mama
Kimyasal icermeyen Organik kum
Vitamin desteği
Doğal yaglarla bakım
Prebiyotik tedavi 8 hafta
Kortizon iğne..
Herseyi bırakıp hiç birsey yapmama...
Bizim demediklerini bunlar ve sonuç....
Biz çok yorulduk..
Sizler ne yaşadınız
Tedavi oldu mu?
Bitecek mi ?
Pes etmeyeceğim.. fakat onu böyle görmek çok çok çok üzücü..

7 CEVAP

Policlal

Çok geçmiş olsun. Yukarıda kalması için yorum yapıyorum. Güncel*

gulsump

Fotoğrafı görünce yüreğim burkuldu resmen. Kim bilir ne kadar acı çekiyordur garibim. Allah şifa versin umarım en kısa zamanda iyileşir :(

Seydagulec_

Boyunluk taksanız orayı yine de kaşır mı acaba, gerçekten çok kötü olmuş çok üzüldüm geçmiş olsun

Oqrenerde06

Çok geçmiş olsun bizim ki sizin attığınız görüntünün 10 katiydi. Veteriner 3 karışım iğne yaptı
1 uyuz iğnesi
2 allerji iğnesi
3 therekron ignesi
Ve gümüş suyu kullandik.
Onun dışında sizin yaptiklarinizin aynısını Aylarca denedik mantardi egzamaya cevirdi sonra allerjiye cevirdi baş boyun yüzü kipkirmizi yara oldu allerjik dermatite cevirdi bizi kurtaran gümüş suyu ile 3 karışım iğne.

Mutlaka veterinerime danisacagim

Thekron iğnesi nedir ?

Gümüşsuyu markası hangisi iyidir