Yaş Mama Yerine Kedi Çorbası

stellabennett

sanırım ikisi de aynı gibi bir şey ama yine de sormak istedim kedim sulu şeyleri çok seviyor genelde yaş mamaların bile suyunu kendisinden çok seviyor artık yaş mama yerine kedi çorbası mı alsam diye düşünüyorum sizce mantıklı mı

4 CEVAP

Oqrenerde06

Kedi çorbası daha mantıklı yaş mama vermemizin ana nedeni zaten sulu bir gıda tuketebilmesi bunu çorba dan hali hali karşılar bende miamor Kedi çorbası veriyorum bayılarak tuketiyorlar taş oluşumunuda engellediği söyleniyor. :)
O yüzden Kedi çorbası daha iyi seçenek var et oranı çok yüksek.

Miniss

Ben su alımını arttırmak için normal yaş mamaya bolca su ekleyerek çorba gibi yapıyorum,miamor bana pahali geliyor

panopticon

Kedi çorbasını severek yiyorlar, ben getir çarşıdan alıyorum uygun fiyatlı oluyor yarım saatte geliyor ve indirm kuponu da veriyorlar.

stellabennett

hangi siteden alıyorsunuz acaba petlebiye baktım da burda yavrular için yok sanırım