British Shorthair Yavru Kedi Maması

Bahar1010

Yavru kedimiz için mama önerir misiniz iyi bir şekilde bakım yapmak istiyorum hastalık yapmayacak bedenine iyi gelecek tüyleri ve enerjisi için iyi gelsin istiyorum ☺️

2 CEVAP

simbakedi

kedilerde cinse göre bir besleme yapılmaz. bu yüzden yüksek kaliteden düşük kaliteye doğru mamaları deneyebilirsiniz. her mama her kediye iyi gelmez, en kalitelisi demek içeriği en iyi olan demektir. kedinizdeki etkisini ancak deneyip gözlemleyebilirsiniz.
orijen - acana - natures variety - nd - mera - bozita - sanabelle - proplan - hills
benim aklımda olan ve önerebileceğim mamalar bunlar. sırasını kendi görüşümce kalitesine göre yazdım, kalite artınca fiyatlarındaki uçurumu görebilirsiniz :D

Palyaco

Shorthair için hills yavru veya mera yavru tavsiyemdir bozitada iyidir