İstanbulda İyi Bir Veteriner

Ltwa

Kedimin kalçasında 4 kırık var acilen ameliyat olması gerek istanbulda bildiğiniz güvenilir veterinerler var mı bu işe sadece maddi olarak bakmayan

5 CEVAP

Warriorsans

Geçmiş olsun

aeri-l

Çok geçmiş olsun Fatih hayvan hastanesine götürebilirsiniz fiyatlar diğer kliniklerden uygun ve çok büyük bir veteriner kadroları var. Biz kısırlaştırma dahil aşı vs için de gidiyoruz şimdiye dek memnun kaldık.

aynnrrr

vetmen veteriner kliniği

Havva6134

Fatih hayvan hastanesinden bizde memnunuz ameliyatlık bi işimiz olmadı ama kadro çok geniş ve deneyimli uzmanları var 24 saat açık bi yer

Ltwa

Fath hastanesinin merhametleri yok kedimin amelşyat ücreti için 5 bin tl istediler bin tl toparlayabildim ameliyat yapmak için yarısını bitincede kalanını istiyorlar