Ödül Maması

eltarcin

Kedime dreamies kedi ödül maması çeşitleri kullanıyorum ödül olarak.Sizce kullanmaya devam mı edeyim yoksa başka bir markaya mı geçeyim?

15 CEVAP

Kesinlikle başka bir markaya geçin .. sağlıksız bir marka . Gimcat ve beaphar en sagliklilari kedilerde çok seviyor .. kullandığınız mamanin markası nedie

SelinTuksal

  1. Olarak o mama mars firmasının 2. Olarak et içeriği %4 (!) olan bi mama. Ayrıca rn dağlıklısı instinct. %95 et içeriği var.

miasugok

Gimcatte alabilirsiniz çoğu kedi bayılıyor. Ben de çok fazla ödül maması değiştirdim, sanabelle thanks snackle başladım, sonra gimcat nutri pocketse geçtim peynirli bi çeşidiyle başlamıştım. Mamamızı değiştirdik, mamamızı değiştirince bu peynirli ödüle tepki vermemeye başladı, yemiyordu. Sonra aynı mamanın somonlu çeşidine geçtim, onu severek yiyor. Ayrıca vitalraftın çubuklarından mamamızın yanında hediye gelmişti, sevince o çubuklardan da almaya başladım, mini alıyorum, bir çubuğu ikiye bölüyorum, yarısını bir gün yarısını ertesi gün veriyorum. Gimcatinde çubukları var onları da seviyor değiştire değiştire bi vitacraft bi gimcat kullanıyorum. Orijenin kırmızı bir ödül mamasını da bitirdik bir paket ama devamını almadım, sanırım mamamıza benzettiği için, onu pek ödül olarak algılamadı. Oynuyordu mamayla top gibi. Patisiyle falan vuruyordu sürekli. Çok iştahlı değildi yani. İki gündür de beaphar dental bits kullanıyorum. Sanırım romeo en çok bunu sevdi çünkü gerçekten bir ödül mamasının hakettiği sevinci gösteriyor bu mamanın pakedini görünce. Gimcatte onu yaşamıyorum mesela. Ama çok uzun zamandır ve her gün kullanıyorum, alışmış da olabilir. Umarım yardımcı olur yazdıklarım size.

Nedir

eltarcin

Kedime kullandığım mamanın markası orjen.

eltarcin

İnsinct in ödül maması çeşitleri var mı? Daha yeni duydum.

SelinTuksal

yaş mamayı da kediler ödül olarak algılıyor merak etmeyin. vereceğinizde küçük bir parça alıp verirsiniz mamadan.

eltarcin

Teşekkürler:)

KedimVar

Ödül olarak orijen (%100 et), profine chicken sandwich (%100 et) ve Gimcat kullanıyorum.

eltarcin

Teşekkür ederim:)

Biz dreamies,beaphar peynirli top ve balikli peynirli taurinli cesitlerini kullaniyoruz.severek yiyorlar.ama tabi beaphara bayiliyorlar ozellikle peynirli toplara:)

SelinTuksal

Dreamies mi :/// 1 o mars firmasının ürünü 2 et içeriği %4 bırakın onu kullanmayı hemen bence.

SelinTuksal

Ben bunu söylwmişim zaten patipaticikpatisi.

Cok hoslarina gitti diye almistim elimde 2 paket daha var bitince almayacagim beaphara devam selin hanim:)

eltarcin

Hepinize çok teşekkürler:)