Felicia Nasıl Bir Mama?

Peri_cann

Arkadaşlar bu mamayı kullanan var mı felicia hipoalerjenik kısırlaştırılmış kediler için somonlu mama? Bu mamadan memnun musunuz ? Kedim çok hassas olduğu için veteriner markası hipoalerjenik mama kullanmistik. Sonrasında o çok pahalı olduğu için bunu aldim kedim çok sevdi iki paket bitirdi ama kaşıntısı geçmedi şimdi maması bittiğı için onu tekrar sipariş vermistim ama sanırım iptal edicem sizce hangi mamayı kullanmalıyim 😔

13 CEVAP

aynnrrr

ayrıca felicia nın içersinde gercek et bile yok proteini var bence gercek et olmasına da dikkat edin

buusracikk

Felicianın yavru kedi mamasını kullanmıştım kedilerim 5 aylık olana kadar çok memnun kaldım hem içeriğinden hem besleyici oluşundan. Felicia güzel bir markadır bazı yerlerde test için gönderiyorlar sipariş verip deneyebilirsiniz eğer yerse ve sorun giderilirse paket halinde alırsınız

aynnrrr

benim kedim hassas sindirim sistemine sahip biz de felicia hipoalerjenik aldık fakat ishal yaptı bence durumunuz varsa üst segment mama alın ben de basta orta segment aldım fakat veteriner masraflarından hayli fazla cektiğim için nd bozita sanabelle brit care hassas sindirm hindili vs olanlardan başka seçenek bakmamaya calısıyorum

aynnrrr

eğer alerji durumu varsa da hindili tavsanlı kuzulu seceneklerden alın

caitlyn

benim sorumum altına sormuştunuz ben cevap vermiştim onu gördünüz mü? brit care kullanıyorum yazmıştım, kaşıntısı inanılmaz azaldı

mrcasper

felicia çok iyi bir mama degil am kötü de degil eger butceniz daha iyilerini karsilamiyorsa kullanılabilir

sevilay28

Biz 1.5 sene boyunca felicia kullandık memnundum bir sorun yaşamadık

aynnrrr

nd nin hindili olanın hiç denemedim ama ne olur ne olmaz hipolalerjenik veya sensitive mama alın Sanabelle Sensitive Kuzu Etli de hassas kediler için bir de brit care hipoalerjenik hindili güzel diğer brit care markalarında ishal gördm cevremde kullanlar da da ama bunda oyle bir durum olmadı

Cennet29

Bizde 2 ay felicia kısır somon kullandık ve kedim hep ishaldi. Bidaha almicam

Peri_cann

Önerilerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim cevaplarınız için

Peri_cann

Peki nd'nin hindili mamasında çok koku var mı @aynnrrr

sevilay28

Aaa görmemiştim teşekkürler 🌼

Emir1212

Aylardır kullanıyorum. Kedilerimin tüy dökümü ve parlaklığı gözle görülür derecede değişti. 12 kg olarak alırsanız kilosu 40 tl geliyor. Gerçekten Kaliteli bir mama