Bozita Yavru Kedi Maması

Ata0707

Bozita yavru kedi maması nasıl proplan ile kiyaslarsak

2 CEVAP

simbakedi

bozita daha iyi. ben de kullandim zamaninda ve cok memnunduk ancak su var ki bozita tahilsiz. yavru kediniz uzun zamandir tahilli yiyorsa gecisi uzun tutmanizi oneririm. bizim kediyi sokaktan aldigimizda bize 1 hafta idarelik felicia kisir mama vermislerdi hic mamam olmadigi icin, bir anda bozitaya gecince sorunumuz olmamisti ama

Ata0707

Daha yavru zaten proplan yeni verdik alışır herhalde içerik olarak iyi gibi geldi birçok mamadan