N&D Kuru Kisir Kedi Mamasi

AsumanAtilgan

Arkadaslar merhabalar. Ben evde besledigim 3 kisir kedimi ND mama veriyorum fakat bu sitedi bir arkadasimiz bu markanin kedilerini hasta ettigini yazmis baska bir soru icin. Bende bunu okuyunca tereddut etmeye basladim gerci cok sukur kedilerimde bit olumsuzluk yok ama. ND kisir mama kullananlarin tecrubelerini bekliyorum. Tesekkur ederim

1 CEVAP

Selenay1

O kişiyi şikayet edin yanlış bilgiden hasta ediyor ne demek böyle bir mama neden satılsın Allah aşkına bu sitede de satışı var ben şahsen hem yavruyken kullandım hem de şu an kısır olanı kullanıyorum hastalık mastalık yok hatta ishaline çok iyi geldi