Yavru Kedi Beslenmesi

Kaju35

Merhaba ben yavru kedi sahiplendim haftada 1 defa Yumurta sarısı ve peynir veriyorum acaba bir sakıncası olurmu?

11 CEVAP

Anonymus985465

Yavru kaç haftalık?

Warriorsans

Peynir çok iyi bir şey değil ben vermiyorum ama ayda 1 verilebilir tabi. Yumurta da besleyici güzel bir kaynak. Şifa olsun

Anonymus985465

Bol bol haşlanmış tavuk. Haftada bir ciğer/balık. Kaliteli yaş nana da verebilirsiniz. Arada bir çok az kefir

6 kedim var ve ben peynir, labne, yoğurt, haşlanmış tavuk, yumurta yiyebilecekleri ne varsa yağsız ve tuzsuz şekilde veriyorum tavuğu çok vermeyin tüy dökümüne yol açıyor fazlası zarar peyniri seviyorsa verebilirsiniz sadece süt çok vermeyin verirseniz de içine su katarak verebilirsiniz

Palyaco

Yumurta cok az verilmeli çoğu zararlıdır haftada yumurtanın sarışının 4/1

Kaju35

4 aylık kedim.

Kaju35

Peyniri de çok seviyor öyleyse vermeyeyim artık çok teşekkür ederim.

Kaju35

Çok teşekkür ederim.🙏

aynnrrr

yumurtanın sarısı verilebilr iki hafta da bır ayrıca bıldırcın yumurtası da faydalı onu da verebilrsiniz peynır vermeseniz daha iyi olur

Kaju35

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

mrcasper

peynirin içinde tuz olduğu için fazla vermeyin arada bir ödül olarak belki olabilir yumurta seviyorsa haşlanmış tuzsuz bir şekilde verebilirsiniz haşlanmış tavuk et vs de verebilirsiniz