Kısır Kedi Maması Önerisi?

begonvili

merhabalar, uygun fiyatlı mama pek kalmadı aslında ama yine de fp olarak kısır mama önerisi alabilir miyim? cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.. :)

10 CEVAP

selcanz

Merhaba, bildiğiniz üzere Royal Canin, ND markaları var fakat bu aralar Unique mamalar da veteriner hekimler tarafından öneriliyor

komurlolis

obivan premium baya uygun bir mama seçeneği, daha pahalı olarak bozita öneririm

Warriorsans

Golosi kısır somonlu mamadan memnun kaldık öneririm birde obivan selection serisi bence başarılı 40 tl ye düştüğünde alıyorum ara ara. Bonachibo da alınabilir en ucuz ev kedilerinde kullanılabilecek mama altına inilmemeli diye düşünüyorum. Biraz daha üst segment bozita, sanabelle, exculusion gayet kaliteli mamalar.

Casperbeyy

Prochoice somonlu karidesli kullanıyoruz biz memnunuz

dilanbulent

Bonacibo

teddybal

Bozita, ishal yapmazsa (uzun süreli mama geçişi yaparak önüne geçilebilir) Brit Care, Brit Premium, Happy Cat, Golosi. Prochoice da olabilir. Obivan Selection var bir de, içeriği güzel görünüyor ama uzun süreli kullanım yerine rotasyona alınabilir.

Minikmuezza

La vital kuzulu kullaniyorum gayet sevdi

Minikmuezza

La vital kuzulu kullaniyorum gayet sevdi

Burhan_4

Golosi

Burhan_4

Golosi