Felicia Bonacibo Obivan Selection..

yasminackz

Anket

obivan selection
(15 oy)
bonacibo
(6 oy)
felicia
(9 oy)
hiçbiri
(8 oy)
Toplam (38 oy)

Selam arkadaşlar mamalara gelen zamlar malum normalde senelerdir felicia kullanıcısıyım fakat içerik incelediğimde bana üçü de aynı gibi geldi yorumlarınızı bekliyorum

11 CEVAP

Palyaco

3 de Çağatay firmasında üretiliyor yanliz kaliteli üretim isteyende var kalitesinde felicia en iyisi iclerinde

Warriorsans

Hepsi aynı firmanin üretimi ama obivan selection kurutulmuş et kullanırken diğerlerinde kurutulmuş protein kullanılıyor bence obivan selection daha iyi. Kısır maması ve yavru mamasını deneyimledim memnun kaldım özellikle 40 tl ye düştüğünde marka mamada kesinlikle alın derim

Lils

Bence dönüşümlü kullanın 6 ay biri 6 ay biri mesela ya da 4 ay biri 4 ay biri uzun sürede oluşabilecek sağlık sorunlarını önlemiş olursunuz en azından

yasminackz

felicia ile bonacibonun aynı firma olduğunu biliyordum ama obivanında çağatay olduğunu bilmiyordum..

dilanbulent

Felicia ile Bonacibo aynı firma değil. Bonacibo'nun fabrikası var, Felicia mamalarını o fabrikada ürettiriyor ama aynı firma değil.

Bunlar arasından kesinlikle Bonacibo öneririm zaten çok ufak değişikler olmasına rağmen Felicia 2 kat daha pahalı milleti keriz yerine koyuyorlar

mrcasper

obivan çünkü içerisinde gerçek et var digerinde ise protein

yasminackz

dönüşümlü kullanmayı hiç denemedim açıkcası felicia verdim hep ama fiyatlar o kadar uçtu ki daha iyisini ararken daha ucuzunu arar oldum

yasminackz

ya ben içeriğinin benzer olduğunu duymuştumda bu kadar da olduğunu bilmiyordum bonacibodan feliciaya geçtim bide ben bir ayı aşkın süredir kullanıyordum

Gimlihanim

Ben dönüşümlü kullanma taraftarıyım. Hiçbir kuru mamayı uzun süreli kullanacak kadar sağlıklı bulmuyorum.
4-5 ayda bir aroma ve marka değişikliği yapabilirseniz çok daha güzel olur.

pebina

obivian selection kısır maması aldım lakin bunun taneleri çok küçük. Çiğnemeden yutuyor bizimki zararlı değil mi?

gece18

Obivan.