Mantar Tedavisi

arkadaslar selam..yavru kedime gectigimiz hafta mantar teshisi konuldu krem ve hap kullanima basladik halsizligi vardi ama bugun ustunw bi de ates eklendi..kedisi mantar tedavisi gorup iyilesen birileri yardimci olabilir mi acaba

4 CEVAP

Warriorsans

Güncell çok geçmiş olsun

Palyaco

Oncelikle bağışıklığı dusuk kediler yakalanır mantara ve veterinerler hap vererek iğne yaparak saten dusuk olan bağışıklığı iyice düşürüyor bunları yapın ne demek istemi anlarsiniz viyo ummune 14x30ml hergun 30ml verin ve dış derisi için hergun dr animal ile 3 kere silin 28 günlük tedavi sonrası mantara elveda diyeceksiniz ve cok güçlü bağışıklığı sahip olucak 2 kutu viyo ummune yeterli 28 gun

peki dediginiz ilaclari merden alabilirim eczaneden mi yoksa veterinerden mi

Canimyavrum

Kesinlikle mantarda tek çare ecosin tabletle banyo weterinizden bu tedawiyi isteyin birebir we bavışıklık için veto mune kullanın