Kedimin Durumunu Merak Edenleriniz İçin :))

buusracikk

Herkes bağırsak ameliyatı sorumda kedimin durumunu sormuş hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🥰 bugün kontrolümüz vardı şükürler olsun durumu gayet iyi mama yemeye başladı tuvaletini de rahat yapabiliyor kusmalar da kesildi. Antibiyotik tedavisi görüyor 3 günde bir dikişlerinden dolayı. Allah yardım etti bize de ona da 🥰 İyi dileklerde bulunan herkese çok çok teşekkür ederim 🥰

14 CEVAP

Seydagulec_

Çok geçmiş olsun iyi olmasına çok sevindim, bir daha o kötü günleri yaşamazsınız umarım. Tüyü kadar ömrü olsun🐾💕

buusracikk

Amin inşallah çok teşekkür ederiz 🥰

Warriorsans

Güzel çocuk geçmiş olsun 😻

Palyaco

Cok geçmiş olsun iyileşmesine sevimdim

Deniz1741

Çok geçmiş olsun çok sevindim 🌸

sevilay28

Çok geçmiş olsun aynı süreci geçirmiş biri olarak size kolaylıklar diliyorum 💜

pablopicasso

Gelmiş geçmiş olsun. Bir daha hiiçç yaşanmasın.

çook geçmiş olsun

Busra4154

Çok geçmiş olsun benim kesimde oldu normal odaya alındı yarın çıkacak hastaneden ama nasıl bakımı zormu çalışıyoruz evde tek kalıcak Bi sıkıntı olurmu acaba 😔

buusracikk

Geçmiş olsun. Evde tek bırakmasanız daha iyi olur siz kalamasanız bile biri mutlaka yanında kalmalı. Ben sürekli yanında olduğum için süreci kolay geçirdi

buusracikk

Hepinize çook teşekkür ederiz 🥰🥰❤

buusracikk

Aminnn teşekkür ederiz 🥰

buusracikk

Teşekkürler 🥰

buusracikk

Teşekkür ederiz size de geçmiş olsun 🥰