Yetişkin Mamasına Geçiş

HopeSouL

Merhaba, Acana yavru kedi mamasından (bildiğim kadarıyla tahılsız) ND ocean düşük tahıllı yetişkin mamasına geçmeyi düşünüyorum. Sizce sıkıntı olur mu düşükte olsa tahıllı mamaya?

6 CEVAP

HopeSouL

Maalesef çok pahalandı herşey. Britcare içerik ve fiyat olarak cezbediyor baya.

Palyaco

Tahilsiz mamasi protein yuksek tahilli olanı tavsiye ederim veya kinoa serisini tavsiye ederim nd nin en iyi mamasi kinoa özel seridir

Palyaco

Brit care ishal sorunu cok oluyor 10 kediden 8 ine yaramıyor bu sorunu yaşadım brit carede

simbakedi

biz de acana kullanıyorduk, sonrasında tahıllı olan proplana geçtik ve kabızlık yaşadık. daha sonrasında exclusion düşük tahıllı geçtik, hala düzelmiş bir kakamız yok. nd'nin tahılsız serisini alabilirseniz daha iyi olabilir. natures variety tahılsız ya da bozita bakabilirsiniz. sizin kediniz de kesin yaşayacak diye bir durum söz konusu değil ancak bizim tecrübemiz bu şekilde oldu. ayrıca yetişkin mamasındansa kısırlaştırıp kısır mama kullanmanızı öneririm. bir de acana mamada eğer bütçe sıkıntınız yoksa da acana pacifica, wild prairie ve grassland serilerine bakabilirsiniz. all life stages mamalar olduğu için yavru, yetişkin, kısır kediler kullanabilir

simbakedi

@Palyaco 10 kedin var da 8i mi böyle dedi? tamam çoğunda sorun yaratıyor da sallama istatistikler kurmasan keşke :D

Brit Care mamayı biz de denedik acana kullandığımız sürede. Bizde kakasını inanılmaz kötü kokuttu, mamayı kestiğimiz anda gitti. Kullanan çoğu kullanıcıda bir ishal ya da yumuşak kaka sorunu var ancak kullanıp memnun kalan da var aynı şekilde. riske girmek istemezseniz denemeye değmez diye düşünüyorum. bu bütçelerde en favori bozita, biraz daha üst olarak da mera denebilir. onu yazmayı unutmuşum

HopeSouL

Çok teşekkürler. Bozitalara bakıcsm