Kedim Tuvaletini Kuma Yapmiyor Ne Yapabilirim?

kayaburcak

Kedim kum disinda heryere yapiyor.Ne yapabilirim?

2 CEVAP

Muezzabalim

Çişini havlu kağıt ile yaptığı yerden alıp kumun üzerine koyun ve kedinize orayı koklatin çiş yaptığı yerleri sirke ve karbonatla temizleyin sık sık kumuna koyun orda algilarsa çiş kokusunu kuma yapar kolay gelsin

Seydagulec_

Eğer ki kediniz sonradan bu huyu edindiyse stresten de kaynaklı olabilir ancak idrar yolu enfeksiyonu gibi bi rahatsızlığı da olabilir. Geçmezse muhakkak veterinere danışın sağlık problemi olabilir dediğim gibi