Eve Gelen Yavru Kedi

Friolero

Merhaba arkadaşlar,

7 aylık Kedim 1 aydır ailemle beraber başka şehirdeydi. Ben de 2 gün önce 50 günlük kedi sahiplendim. Çok tatlı bi şey. Çok sevdik. İkisi de tekir. Neyse, az önce ailem yoldan geldi. Bizim kedi, yeni kediyi görmedi ama kokusunu alması bile yetti. Sürekli garip sesler çıkarıyor. Hırlıyor birde. Kedinin durduğu yerleri tek tek koklayıp sinir krizi geçirdi. Bir köşeye girdi. Çıkmıyor ordan. Kafasını eğip parkeleri sayıyor. Napıcam ben? Yeni kedi miyavladıkça Neko daha çok korkuyor.

2 CEVAP

Friolero

Yalnız benim eve gelen yavru kedim şu an kısırlaştırılacak yaşa geldi gajsjsjs

Çok erken bir cevap oldu tenkssssss

bsecnl

mecbur ayırıcaksınız