Ecosin Tablet

kedi mantari icin ecosin kullanip sonuc alan varsa yardimci olabilir mi

4 CEVAP

Deniz1741

Yani ben hiç kullanmadım, yaşamadım öyle bir şey ama Ecosinin mantar tedavisinde başarılı olduğunu, önerildiğini çok duydum.

PofudukLeo

Merhaba biz iki kez kullandık. Uygulama veteriner hekimimiz tarafından yapıldı ve ikinci uygulama sonrası şükür ki mantardan kurtulduk.

Selenay1

Bu ecosinle değil de benim kedimle alakalı olabilir bilmiyorum ama ben 1 hafta kullandım ve normalde yayılmayan mantar yayılıp büyümüştü. Kullanmayı kesip sadece batikon sürdüm ve 1 hafta da tüyler çıkmaya başladı. Ama 2 veteriner hekime danışmıştım ikisi de etkili demişti. Sanırım benim kedimde ters tepti ama düzeltmek yerine daha da yaymıştı belki önce batikon kullanıp sonra baktınız geçmiyor o zaman ecosine geçebilirsiniz

batikon kullaniyorum su an ama gecmiyor hatta yayiliyor gibi cunku kulaklarinin arkasinda ve gobeginde hic tuy kalmadi kizimin…ecosini mutlaka denicem umarim bi an once gecer