Kedimde Siyah Küçük Böcekl Görüyorum Sanırsam Pire Beraber Yatıyoruz Sürekli Seviyorum Banada Gecerm

Buse1903mt

Kedimde siyah küçük böcekler görüyorum hep vücudunda geziyolar onunla sürekli beraber yatıyorum seviyorum banada geçme ihtimali varmı ?

5 CEVAP

ursaminor

Size geçme ihtimalini bırakın da, bu böcekler benim çocuğumun kanını emiyor, bu pirelerde çeşitli hastalıklar oluyor, çocuğuma bulaşırsa daha fazla sıkıntı çeker ve daha onlarca nedenle endişelenseniz daha doğru olur...
Ve evet geçebilir size de...
Derhal iç-dış parazit aşısı yaptırmanızı tavsiye ederim.

Buse1903mt

Tesekkurler :)

zeynepgurgen

En azından ense damlası mutlaka yaptırın.

Buse1903mt

Yaptım ama geçmedi

zeynepgurgen

Anında geçmeyecek zaten. Bir iki güne tamamı dökülmüş olur.