Köpeğim Halsiz ?

Akarhan6161

Arkadaşlar köpeğim 3 Aylık bir cane corso pazar günü bahçede güzelce oynadık koştu eğlendi hiçbirşeyi yoktu sabah kalktığımda keyifsiz ve halsizdi mamasını yemedi içine lor peyniri koyunca biraz yedi sonra farkettim dün akşam biraz kusmuş kusmuğunda otlar vardı ve kayısı gibi bişey yemiş oda vardı kakasını da yapmış ishal değil kakası normal su içiyor iştahı biraz düşük birazda halsiz kediyi falan kovaladı ama genel bi farklılık var bu durumu atlatır mi ne yapmam lazım

4 CEVAP

Akarhan6161

Annem yoğurt vermiş yememiş gölgeye almış köpeği biraz su içip yatmış tekrar

Bonares

Güncel

Efekilic

Bence bir vete danışmalısınız veya ne yemiş olabilir? Ona göre bir şeyler yapabilirsiniz

Canates

Merhaba,

Sağlık konusunda lütfen risk almayın. Veteriner hekiminize danışın. Köpeklerde genel hastalık belirtileri iştahsızlık ve kusmadır. Ateş ölçeriniz varsa ateşini ölçün veya hiç riske girmeden veterinere danışın.