Onemlııı Lutfen Goruslerınızı Yazın

aalokum

Anket

Goturmende bi sakinca yok¿
(2 oy)
Kesinlikle goturmeni onermiyoruz ?
(26 oy)
Toplam (28 oy)

Arkadaslar 2 gunluk sehir disina gitmem gerekiyor. Kedimizi yanimizda goturmemiz konusunda annem israr ediyor tuvaletini herseyini alalim yanimiza diye bi akrabamiza gidicez cocuklu ben getirme taraftari degilim psikolejik yonden etkilenir korkar diye yol 3 4 saatlik siz nedersiniz ?

12 CEVAP

efruzg

Bence götürmeyin, kediler ortam degiştirmeyi kesinlikle sevmiyor dün çok iyi anladım evde durması onun için daha iyi olacak yeterli su ve mama koyun . Zaten iki gün uzun bir süre değil daha fazla bırakanları gördük burada

aalokum

Tesekkur ederimmmm cok sagol ikna edebilmem icin sizin yazdiklarinizi gormesi daha iyi oldu

DrSu

benim kedim dışarı çıkınca daha çok huysuzlanıyor , yolda arabada geçirdiği süre boyunca durmadan miyavlıyor(ki sadece veterinere gitmek için dışarı çıktı:) ) evde 2 gün yalnız kaldığı oldu . kesinlikle daha huzurlu , çünkü ev onun mekanı :) yeterli suyu , maması ve oyuncağı olsun yeter. dönüşte tavır da yapmadı , sadece biraz daha fazla oyun istedi o kadar :)

Benvede goturmeyin uzun yola dayanamazlar.tuvaleti filan gectim seslerden korkarlar strese girerler...

mehmetkaplan

Benimki 4 gün kaldı tek ablam gün aşırı baktı ilk olduğu için biraz etkilenmiş görmüştüm hep miyavladı yanımdan ayrılmadı hiç yaş mama verdim seviyor diye sonra odaya geçtim uzandım gelip beni göremeyince miyavladı bayağı yani ilk olduğu için biraz fazla tepki verirler yada keşfeder daha fazla şeyi benimki girmedik yer bırakmamıştı evde etrafı da temiz bırakın ayrıca. Gitmeden önce kumunu değişin bu kadar benden

zeynemila

yerli mama su ve iki kum kabıyla durabilir vede patiliyo youtube kanalında nasıl ayaklı kedisever yapımını izleyip yapın kendini çok sevdiriyorsa aşırı mutlu olur

Miniminimini

Gideceginiz evde cocuk varsa sikinti olabilir, gittiginizde surekli gozunuz kedinizde olmali. Tabi kac aylik bilmiyorum ama ortam kalabaliklastiginda kediler biraz strese giriyor.
Ben kedimiz 1 saatlik yola da goturdum sikinti olmadi, suan 3 aylik ve kardesime ya da teyzeme giderken goturuyorum. Gayet sosyal bir kedi oldu, alisti. Tabiki rahat olabilecegi ev ortamina goturuyorum, diger turlu sizin icin sikinti olabilir.

emine64

İki günlük için bence götürmeyin bir hafta falan olsa götürün derdim ama stres çekeceğine değmez ama değişiklik olsun derseniz gideceği yeri severse götürebilirsiniz

emine64

İki günlük için bence götürmeyin bir hafta falan olsa götürün derdim ama stres çekeceğine değmez ama değişiklik olsun derseniz gideceği yeri severse götürebilirsiniz

deniz_berkan

hiçbir şekilde alanından uzaklastırmayın eviniz onun alanı , strese sokarsınız bosu bosuna .

ayseeny

2 gün hiçbir şey suyunu mamasını koyun oyuncaklarını ortaya bırakın, kumunu değiştirin, etrafta kırıp dökebileceği ya da tehlikeli olabilecek şeyleri izole edin varsa kapalı balkonunuzun kapısını açık bırakın hava alsın hayvan. Evler onların yaşam alanı dönünce sizden fazla ilgi ister hepsi bu. Bence birde koridor gibi bir yerin ışığını açık bırakın yeterli olur

aksoy65

Oyalanacağı bol oyuncak bırakın , mamasını ve suyunu ayrı ayrı kaplara bırakın sorun olmaz inşallah