Kedi Mama Ve Su Kapları

begonvili

Anket

evet
(2 oy)
hayır
(9 oy)
Toplam (11 oy)

merhabalar, görseldeki mama ve su kabından kullandınız mı? sağlıklı mı tavsiye eder misiniz?

10 CEVAP

emreovec

Çok kediye uygun ürünler olduğunu düşünmüyorum. Bir kedi o kadar suyu zaten içemez. Sürekli fazla su koyup, tazelerken israf edersiniz. Az koyarsanız da görselin bir anlamı kalmaz. Tercih sizin tabi ki.

sivaslim

ben kullanıyorum ama köpeklerimde daha farklı modeli. çok kullanışlı gerçekten tavsiye ederim. şişesi kalın pet isterseniz cam şişede takabiliyorsunuz

HopeSouL

Merhaba, gördüğüm kadarıyla su kabı plastik. Paslanmaz çelik veya seramik tercih etmenizde fayda var

Mirabonibon

Bunu ben de alacağım bir Influencer den görmüştüm güzel kullanışlı duruyor

NorthNight

Daha önce bi kaç kez denk geldim, kullanışlı değil bence. Keza bir çok kedi mamayla suyu yan yana sevmiyor daha doğrusu su mamanın yakınında olunca daha az su içiyorlar.

kediye uygun bir ürün olduğunu düşünmüyorum çünkü kediler taze su içmeyi çok seviyorlar sürekli o şişeyi yenileyerek israf olacağını düşünüyorum ayrıca plastik yerine paslanmaz çelik, porselen çok daha sağlıklı olacaktır. karar elbette sizin ben düşüncelerimi söyledim

Merhaba
Ben hem mamada hem suda seramik kap kullanıyorum.10 liraya almıştım tanesini. geniş olduğu için bıyık bükülmesi de yaşamıyor.
Çelik kapta mama koku yapıyor. Plastik kaptada su falan bir tuhaf oluyor. :(

pablopicasso

Plastik su kabı kedilerde çene aknesine sebep oluyor. En en önemlisi bu bence

Burhan_4

Plastik değilde çelik mama kabı kullanmanızı öneririm

Biz seramik kullanıyoruz çok da mutlu. İlk başta acemiliğime gelmişti ikili plastik olanlardan almıştım su mama bitişik. Onu da seviyordu ama sonradan trixie nin seramik su mama kabını aldım altında demir ayaklı olanı yerden 2-3 cm yüksek. Baktım seramikte daha güzel iştahlı yiyor.