Mama Hakkında Soru

uzaylikedi

Bozita 10kg geyik etli kısırlaştırılmış tahılsız kedi maması sizce nasıldır?
10 kilo olması da endişelendiriyor acaba yer mi diye. Veya içeriği iyi midir fikirlerinizi yazar mısınız?

Ayrıca farklı mamalar da önerebilirsiniz.

11 CEVAP

limis

Hiç bi sorun yaşamadık hatta karıştıramadım elimde kalmadığından kabız falan da olmadı. Fazla iştahlı bi şekilde yiyor bile diyebilirim

Lils

Kaliteli bir mama. Kullanan çoğunluk memnun.

Warriorsans

Bence gayet güzel mama kesinlikle denemek istediğim bir mama içerik başarılı genel memnuniyeti güzel fiyat performans

HopeSouL

Kesinlikle küçük boyutlu alıp denemelisiniz önce. İyi de olsa her kedi her mamayı sevmiyor. Sonra elinizde kalır mama.

limis

En son matisse bulamadığım için bozita aldık indoor olanı kullanıyoruz tavuklu o. Emin olamazsanız onu tercih edebilirsiniz

uzaylikedi

@limis
Tavuklu olanından memnun musunuz kediniz iştahlı şekilde yiyor mu veya bir sorun yarattı mı?

Ben şu an natures variety somonlu kısırlaştırılmış ile
Karıştırarak veriyorum geçiş yapıyorum söylediğiniz mamaya. Bozitayı seçip yiyolar. Seçici kedim bile onu seçip yiyor.

mrcasper

ilk olarak küçük bir paket alın bence eğer sevmezse mama ziyan olucak eger seversede 10 kg alırsiniz

Bonares

Gncel

Bonares

Gncl

Warriorsans

İçeriği çok iyi ama hiç deneme şansım olmadı. Kediniz çok seçici değilse seveceğini düşünüyorum