Oğluma Eş Arıyorum. Pomeranian Spitz

Anket

Olur
(5 oy)
Olmaz
(0 oy)
Daha erken
(7 oy)
Kısırlaştır
(5 oy)
Toplam (17 oy)

29 mart 2017 tarihinde doğdu. Ergenliğe girdi. Sosyal bir köpektir. Çok yakışıklıdır. Ve bütün aşıları tamdır.
İlan tarihi: 19.11.2017

3 CEVAP

Sandy2013

Selam, kizimizla tanistirmak isterim .. :)

akitalove

Yavrulara kim bakacak ? Ve bir bucuk yasindayken ciftlestirebilirsiniz kendisini bence simdilik sabredin sabredemiyorsaniz sağlıgı icin kısırlaştirin derim Maşallah oğlunuz da yakışıklıymış :)

akitalove

Yavrulara kim bakacak ? Ve bir bucuk yasindayken ciftlestirebilirsiniz kendisini bence simdilik sabredin sabredemiyorsaniz sağlıgı icin kısırlaştirin derim Maşallah oğlunuz da yakışıklıymış :)