Kedi Oyuncağı Fikirleri

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar benim bıcırık maya gardrop sürüsünü izlemekten aşırı keyif alıyor sağa sola çekince sürgü hareket edince birde yakalamaya çalışıyor 😂sabaha kadar bunu yapsam sıkılmaz (sabaha kadar da sürgü çekemem)🤣saatlerce onu izler iki kızımın odası da oyuncak cenneti ne ararsanız var artık ilgilerini çekmemeye başladı

Nette baktım nasıl bir oyuncak olur da keyifli keyifli oynar izler diye bir şey bulamadım

Fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var .

16 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bizim jelibonda hep gardrop sürgüsüyse oynuyor 😅 bizimkiler oyuncak olarak kedi oltasını seviyorlar https://ty.gl/e1m0l9tgsq olta bu diğer oltalarla oynamıyorlar birde şans topları seviyor jelibon da yumuşak top yada fare gibi şeyleri seviyor yani zevkleri çok değişebiliyor. Halıyı yıkamaya verdiğimizde bağladıkları pilastik bir ip gibi şey var şu ara favorileri o bayılıyorlar peşinden koşmaya 😂

O ,Oltadan sadece geriye kalan sapı kaldı 😂

Evde 6 olta var ben oynatırsam oynuyorlar
Ama gardrop sürgüsü favori oyuncakları 😂

Geçenlerde vantuzlu kedi oyun tüneli aldım bir gün oynadılar asılı camda duruyordu kapıya monte ettim camda belki oynamak istemezler diye yüzüne bakmıyorlar

Geriye yel değirmeni kaldı 😂 ya evet halıya bağladıkları iplerle oynamaya bayılıyorlar bir de yeni gelen halıların da ters yüzleri hoşlarına gidiyor tirmalama yapmadan rahat etmiyorlar

Bizim de bu ara kalın lastik en sevdikleri oyuncak oldu 3 kedinin ağzında ordan oraya oynuyorlar bazen gece karşı karşıya geliyoruz lastikle aklıma yılan solucan geliyor tirsip kaçıyorum 😂