Kedi Oyuncağı Fikirleri

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar benim bıcırık maya gardrop sürüsünü izlemekten aşırı keyif alıyor sağa sola çekince sürgü hareket edince birde yakalamaya çalışıyor 😂sabaha kadar bunu yapsam sıkılmaz (sabaha kadar da sürgü çekemem)🤣saatlerce onu izler iki kızımın odası da oyuncak cenneti ne ararsanız var artık ilgilerini çekmemeye başladı

Nette baktım nasıl bir oyuncak olur da keyifli keyifli oynar izler diye bir şey bulamadım

Fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var .

16 CEVAP

buusracikk

Benimkiler poşet delisi poşetin içine girip saklambaç oynamaya bayılıyor ikisi de 😂 onun dışında eski kopuk bir kulaklık var onu sallıyorum elimde onunla oynamayı da seviyorlar 😄 bir sürü oyuncakları var ama yüzüne bakan yok maalesef. Erkek kedim toka hastasıydı kokusundan tanıyordu saatlerce oynuyordu ama kaşla göz arasında yediği için bağırsağı tıkandı ameliyat oldu 🙄 yiyemeyeceği bir şey olmasına dikkat edin gerçekten ne yapacakları belli olmuyor

Sirius22

Benim oğlumun cingirakli bir topu var onunla oynamaya bayılıyor.

BiciriginAnnesi

9 tane çıngıraklı oyuncak var evde yüzlerine bakmıyorlar ben oynatırsam oynuyorlar

pablopicasso

Katlanmış pipet, aluminyum folyodan buruşturulmuş top. Naylon ipten örgü yapılmış ip, Pawdaz ( fıtı fıtı yapıyor) ucuna düğümler atılmış ve uçları yakışmış kurdele koşturmak için. Neredeyse satın aldığım hiç bir oyuncağın yüzüne bakmıyor. Benim oğlum yaratıcı el yapımı oyuncaklar seviyor🤣🤣🤣

Gimlihanim

Dönem dönem ilgisini çeken şeyler değişiyor aslında. Ama en çok tünelle oynamayı seviyor sanırım. Bir de titreşimli bir faresi var. Ona bayılıyor.

Mirabonibon

Oyuncaklarını ortalıkta bırakmayın sonra birden çıkartsanız daha çok ilgilenirler benimkinde öyle oldu

inanın kedilere ne oyuncak alırsanız alın hemen sıkılıyorlar evde ne bulursa ne hoşuna gidiyorsa onunla oynuyorlar en sevdikleri şeyde folyodan top ve pipet bayılıyorlar

BiciriginAnnesi

Bİzimkiler de kağıt alüminyum folyo bu tarz şeyler ile oynamayı çok severler
Ama kağıtları patileri ile banyo kapısının altından atıyorlar 😂 banyoyu olduğu gibi kağıtlar ile oluyor ya da WC kapısından içeriye atıyorlar 😂 atarken de arkasından bakıyorlar

BiciriginAnnesi

Yine oyuncak siparişleri verdim dediğiniz gibi hepsini bir an da çıkartmayacagim bir anda sıkılmasınlar diye

sevilay28

Gerçekten benim kedime de oyuncak beğendirmek inanılmaz zor.. Ne paralar verip oyuncak alıyorum yüzüne bakmıyor ama çikolatanın dışındaki alüminyuma benzer şey, fişten top ve ip bir de ponpon en sevdiği şeyler. Hatta şu bir oyuncak var 3 katlı içinde toplar var döndürüyorsunuz. Onu almıştım oynamadı, üstünde tel ve ponpondan yapılmış bir şey vardı. Tüm gün onla oynuyor :D

Bonares

Gncel

Warriorsans

Bizim jelibonda hep gardrop sürgüsüyse oynuyor 😅 bizimkiler oyuncak olarak kedi oltasını seviyorlar https://ty.gl/e1m0l9tgsq olta bu diğer oltalarla oynamıyorlar birde şans topları seviyor jelibon da yumuşak top yada fare gibi şeyleri seviyor yani zevkleri çok değişebiliyor. Halıyı yıkamaya verdiğimizde bağladıkları pilastik bir ip gibi şey var şu ara favorileri o bayılıyorlar peşinden koşmaya 😂

selcanz

Eğer el becerilerine hakimseniz keçeden fare yapabilirsiniz. Hem apartman bahçemdeki hem de evdeki kedilerim deli oluyor. İçine elyaf ve çıngırak koyuyorum mest oluyorlar 🥰

BiciriginAnnesi

Eğer el becerilerine hakimseniz keçeden fare yapabilirsiniz. Hem apartman bahçemdeki hem de evdeki kedilerim deli oluyor. İçine elyaf ve çıngırak koyuyorum mest oluyorlar 🥰

Hem aldım hem yaptım ne oyuncaklar yaptım

Bizim çocuklara karton ,kağıt , alüminyum folyo,lastik ,toka poşet bunlarla oynuyorlar 😂 şuan yeni gelen minik yavrum onlarla oynuyor 3-4 aylık olunca o da sıkılır şuan çok istekli oynuyor 😂

BiciriginAnnesi

Evet folyo pipet bunlar ile oynamayı çok seviyorlar kağıtları top yapıp atıyorum havada yakalayıp oynuyorlar sonra bir daha kağıt bir daha kağıt derken 50 tane kağıt olmuş heryer hepsini toplayıp banyo WC kapısından içeri atıyorlar 😂suç unsurlarını ortada bırakmayı sevmiyorlar