Kedi İçin En İyi Ve Sessiz Traş Makinesi

OzlemMercan

Arkadaşlar kedimi kendim traş etmek istiyorum, çok sesli olmayan tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?

17 CEVAP

Gimlihanim

Herhangi bir deri hastalığı falan yoksa traş ettirmeyin derim. Tüy dökmemesi için genelde traş ettirirler. Son derece gereksiz bir çaba. Hiç işe yaradığını da görmedim. Zorunlu olmadıkça traş edilmemeli.

gmzmermr

Bende bu konuda bayağı araştırma yapmıştım. Ancak benim köpeğimde deri hastalığı vardı o yüzden veteriner tavsiyesi ile traş etmek zorunda kaldım. Açıkçası klasik traş makineleri iş görmüyor. Buradan andis marka ürün aldım. Çok övülüyordu açıkçası. Çokta memnun kaldım. Tavsiye ederim bu markayı. Zaten bu pet kuaförleri de en çok bu markayı kullanıyorlarmış.