Kum Problemi

MinelG

Arkadaşlar kedimin Kumu önceden kokmazdı şimdi nedense aşırı kötü kokuyor ve odaya inanılmaz ağır bir koku bırakıyor.Quik’in pudra kokulu kumunu kullanıyorum daha önceden çok memnundum koku yapmıyordu.Mama değişikliği de yapmadım.Haftada 1 kumunu tamamen döküp sıcak suda bekletiyorum kabını ona rağmen 2 günde aşırı kötü kokuyor.Kedi Kumu parfümü almak istemiyorum kedimin sağlığı için.Böyle bi şey yaşayan var mı? Çözüm önerisi verebilir misiniz?

5 CEVAP

pinarcaya

Ortalama fiyat degil ama süper bir kum, ever clean.

MinelG

Ortalama fiyatlı iyi bir kum önerebilir misiniz?

Vancat veya sanicat kullanabilirsiniz.

beliz

Bizde de ayni problem oldu bence kumunu tumden degistirin baska bir markaya yonelin

Buse1903mt

Kumunu değiştirin daha iyi bi markaya geçin